[ * ] [ 3 / b / cp / r+oc / waifu / wiz ] [ btc / c / c++ / fso / h / kib / ku / lsd / psl / sci / trv / vg ] [ a / ac / fr / hk / lit / mu / tv / x ] [ med / pr / pro / psy / sex / soc / sr / fa ] [ chan / meta / rcp ] [ szukaj ] [ Chan Wiki ]

/fa/ - Styl i wygląd

Nazwa
E-mail
Temat
Komentarz
Plik
Osadź
Hasło (do usuwania postów)


Regulamin | TOR | IRC | CyTube | Komturcode | Online: | Aktywne fredy: | Aktywne boardy:

File: 60bbee6a6201b.vichan.jpg (66,64 KB, 478x765, rumble59_burnout-sneaker_s….jpg) ImgOps Exif Google

 No.32[Odpowiedź]

tenisówki, trampki, trepy i tak dalej

 No.34

File: 60bc86dfd231a.vichan.jpg (4,66 MB, 4160x3120, IMG_20210606_102604.jpg) ImgOps Exif Google

Bump

 No.43

gdzie są kurła trampy

 No.44

File: 60cf8513963c1.vichan.jpeg (26,67 KB, 420x300, OToktkqTURBXy9iY2Q4ZmY2ZD….jpeg) ImgOps Google

>>43
ale że co

 No.45

File: 60d03af6f1c7d.vichan.jpg (25,79 KB, 480x360, L11599000.jpg) ImgOps Exif Google

Picrel - najlepsze buty, jakie kurwa kupiłem w życiu. Inb4 hurr skejt buty tak bardzo oskarowe, normicka kurwo wypierdalaj na grupki i kup se czapkę z daszkiem żeby przykryć grzywkę zawadiaczkę durr.

Mam je od chyba 8 lat i do dzisiaj nie wyszła im nawet gąbka trzymająca nogę z tyłu. Poza tym jebane są niezniszczalne przez to, że stworzono je z myślą o tym, by brutalnie szurały po papierze ściernym. Podeszwa gruba, płaska, słowa nawet nie wyrażą jak przekurewsko dobrze sprawdzają się w samochodzie.
Jedyny mankament to wkładki, które w końcu zaczęły się kruszyć i musiałem kupić jakieś nowe. Poza tym nie mam zastrzeżeń, to nie buty, tylko pierdolone terminatory, 1.9 TDI świata obuwniczego. Jeśli szukacie czegoś wytrzymałego i nie macie nic przeciwko skejt stylowi, to polecam.File: 60bcba1593fd5.vichan.jpg (30,67 KB, 512x512, perfume-icon-9.jpg) ImgOps Exif Google

 No.37[Odpowiedź]

 No.42

A coś od siebie, czy tylko linki umiesz wrzucać? xD No.41[Odpowiedź]

Fryzury, dyskusje o pielęgnacji włosów itd.


File: 60bcea47b4ba2.vichan.jpg (27,09 KB, 583x394, thuglife-maker-header3.jpg) ImgOps Exif Google

 No.40[Odpowiedź]

Jest lato, pokaż swoje odcienie.


File: 60bbedaed363a.vichan.jpg (108,87 KB, 1920x1080, maxresdefault.jpg) ImgOps Exif Google

 No.31[Odpowiedź]

>Golene General
Dyskusja o wszystkim, co dotyczy golenia, maszynek do golenia, ostrzy, mydeł/kremów, płynów po goleniu/balsamów/przed goleniem zapach (woda kolońska, woda perfumowana itp.

 No.33

File: 60bbfc0da5c99.vichan.jpg (151,56 KB, 1600x900, feather-blade-persp.jpg) ImgOps Exif Google

>>31
Opie, ale miej resztki szacunku do siebie i nie wstawiaj na obrazek freda o goleniu zdjęcia jak jakiś podwiek charata się żaluzjami.

Jedyne prawilne ostrza nierdzewne do golenia to picrel. Lepsze od nich mogą być już tylko dobre węglówki lub brzytwa.

 No.35

>>33
golenie się samemu brzytwą to szczyt pretensjonalności.
brzytwa jest do golenia kogoś, a nie siebie.
chcesz być golony brzytwą to idź do jakiegoś tam porządnego fryzjera, barbera czy jak to się tam nazywa.

 No.36

>>33
oho niedługo będzie milion nurtow jak oddychać czy ustami czy nosem a nie czekaj już o tym jest w redpilowym pierdoleniu spierdolin xD a jak ktoś robi inaczej niż osoba głoszaca to jest debilem i musi sie zabic

 No.38

>>35
zgniłem z oczywistego

 No.39

Tostuję recenzję popularnych modeli golarek.File: 60a0e7b14824b.vichan.jpg (371,16 KB, 996x2048, 1621096201092.jpg) ImgOps Exif Google

 No.28[Odpowiedź]

> Poorfag guide: https://m.imgur.com/a/NFMXDuK
> Watch essentials 102: https://pastebin.com/Rc77hhXV
> Purchasing used watches: https://pastebin.com/f44aJKy2
> Purchasing straps: https://pastebin.com/SwRysprE

Should I buy this MVMT / DW / "minimalist" fashion watch?
> https://imgur.com/a/6CNO8

Should I buy this Armani / Michael Kors / mall watch?
> https://imgur.com/a/Sw1FsAn

"Suggest a watch for me."
> Your budget
> Watch type, e.g. dress, diver, pilot
> Movement, e.g. automatic, hand wound, quartz
Post za długi. Kliknij tutaj, aby zobaczyć jego pełną treść.

 No.29

Bode manuj 4szambiarza

 No.30

Normalnie jakimś obcym jezyku nawija, ale wariat xDFile: 605a2f15e57b2.vichan.jpg (460,96 KB, 1200x1045, TK_31_L.jpg) ImgOps Exif Google

 No.6[Odpowiedź]

Może anuncja pomoże. W jakim miejscu znajdę kogoś, kto zna się dobrze na skórach i mi je zakonserwuje i ewentualnie naprawi? Anon debil here i nie wiem czy jest jakiś zawód od tego? Jakiś szewc ale też nie? Chodzi mi o konserwację nowej kurtki skórzanej i zadbanie o ryski na butach skórzanych (martensy) i też jakieś pezygotowanie ich na przyszłe przejścia.

 No.7

skórą zajmuje się kaletnik, ale szewc też sobie da radę, o ile trafisz do dobrego, nie partacza. jesli chodzi o martensy możesz kupić nawet ich dedykowane produkty i samemu konserwować, a następnym razem polecam wysupłać trochę więcej i kupić solovairy- droższe, prawie identyczne, ale wciąż produkowane w Anglii, solidniejsze i nie grasz w jakościową loterię, buty na dekady.

 No.15

>Chodzi mi o konserwację nowej kurtki skórzanej i zadbanie o ryski na butach skórzanych (martensy) i też jakieś pezygotowanie ich na przyszłe przejścia.

Zakładam, że skórę butów jak i kurtki masz czarną.

Jeśli masz kolorową to wiedz, że środki konserwujące zmienią jej odcień. Na ciemniejszy. Jeśli masz białą skórę, to masz szczególnie przechlapane.

Czarną skórę (naturalną oczywiście, nie jakieś polyestrowe badziewie) się konserwuje prosto jak ta lala i żeby to skopać trzeba mieć talent dany od Bogów. Do jej konserwacji służy krem nawilżający - który ją nawilża, tłuszcz (najlepiej nijełczejący) który ją natłuszcza, wosk który ją impregnuje. W takiej kolejności. Nie ma znaczenia czy są to buty, czy kurtka, czy torebka czy portfel. Zależnie od grubości dobierasz inną dawkę środka. Jeśli stosowałeś kiedykolwiek jakiś krem na facjatę to umiesz dawkować, twoje buty czy kurtka to w zasadzie to samo co twoja skóra, tylko, że martwe.

Najpierw:

Nawilżający krem - w zasadzie dowolny krem nawilżający się tutaj nada. Możesz kupić jakiś w Rossmanie. Może być też Holika Holika Aloe (taki koreański gęsty płyn w fikuśnej zielonej plastikowej butelce) - świetnie nawilża i zmiękcza skórę w glanach. Polecam. Aplikujesz i czekasz aż wchłonie - najlepiej minimum godzinę. Po czym przecierasz czymś miękkim lub ręką nadmiar środka jeśli się nie wchłnął cały.

Następnie:

Natłuszczanie - możesz tu wykorzystać tłuszcz zwierzęcy lub roślinny. tłuszcz nada skórze elastyczności i obiętości/"mięsistości". Możesz tu zastosować masło shea lub olejek jojoba (czytaj "żożoba" w aptece powinni mieć). Jako że masło shea jest raczej stałe to bierzesz w dłoń grudke i ją rozmasowujesz rękami po czym ręką rozprowadzasz po powierzchni. Shea dawaj raczej na grubsze skóry. Olejek jojoba jest płynny i możesz go rozporwadzać pędzelkiem lub wacikiem. Lub dłonią. Lekkie, podkreślam lekkie, ogrzanie przedmiotu sprawi, że tłuszcz lepiej się wchłonie.
Post za długi. Kliknij tutaj, aby zobaczyć jego pełną treść.

 No.17

>>15
O jaka jakościowa odpowiedź, tu OP. Szanuję i dziękuję. Miłego dzionka

 No.19

>>15
Ta metoda od nawilzania przez natłuszczanie do woskowania also zalecam do reanimacji starych wyrobów skórzanych, które nie raz są wyschnięte.

Więc jak dorwiesz w jakimś demobilu skórzane rękawiczki (mundurowe oficerskie czy dowolne inne) spakowane w foliowe próżniowe torebki które przeleżały w magazynie kilka dekad - to po rozpakowaniu mogą być dość sztywne i pozbawione połysku, matowe. Na pweno nie raz widziałeś starą sfatygowaną skórę więc masz jakiś obraz jak to wygląda. Po porzadnym nawilżeniu stracą suchość, po natłuszczeniu zyskają elastyczność, a woskowanie nada im luksusowego połysku.

Więc jak widzisz na allegro czy gdzieś sztos rękawiczki z demobilu po kilka zeta sztuka, to możesz sobie kupić kilka par i mieć zapas na lata jak nie dekady porzadnych, dobrze skrojonych rękawiczek wysokiej jakości. Jeśli są zapakowane oryginalnie i próżniowo to mogą mieć tyle lat co twój stary a i tak beda gites po rozpakowaniu u wykonaniu na nich procedury opisanej powyżej.

Demobil i 2nd handy to sztos źródło zajebistej jakości wyrobów skórzanych - jeśli umiesz w opisaną procedurę to będziesz spokojnie mógł nawet zarabiać na odsprzedaży tak potraktowanych rzeczy.

 No.27

>>19
anonie zainspirowałeś mnie do zakupu skóry z drugiej ręki. Poczyniłem opisaną przez Ciebie procedurę i jestem zadowolony z efektu. Leci sog.File: 5f4940a228eac.vichan.jpg (63,63 KB, 650x650, buty.jpg) ImgOps Exif Google

 No.1[Odpowiedź]

nie mam butów na zimę, nk gdzie i jakie kupić
chciałbym coś ala martensy 1460 ale w zeszłym sezonie miała je dosłownie co trzecia osoba nk jakies inne znane marki butów i może tańsze bo nie chce płacić za buty 600 zł inb4 ccc

 No.2

no mode kolejny fred mi zdechnie xD no ale cuż mode ma zawsze racje…

 No.3

https://allegro.pl/oferta/buty-wojskowe-nowe-opinacze-czarne-roz-42-9057344684
nie wiem czy to nie czasem to samo co mieli żołnierze Ludowego Wojska Polskiego

 No.26

Już co prawda po zimie, ale podzielę się sugestiami. Buty na podeszwie ala ma kota martensa produkują w Polsce znani producenci glanów (uprzedzając pytanie - nie, Steel nie jest polskim producentem) jak np. Subel. Niektórzy z nich mają nawet opcję by zamówić od nich wersję z ocieplaniem w środku, więc jak jesteś lurkujacy z jakiegoś podmiejskiego majątku ziemskiego pod Suwałkami i musisz się przedzierać przez metrowe zaspy po bułki do sklepu to się uradujesz. Jeśli jesteś znormiczały i za mjentki na tradycyjne glany na tradycyjnej glanowej podeszwie, to obczaj sobie bardziej normickie modele butów zimowych od firmy Nagaba. Ale nie spodziewaj się ekstra szykownych dizajnów rodem z Paryża.File: 607280a584083.vichan.jpg (64,9 KB, 640x489, biała_ameryka-1.jpg) ImgOps Exif Google

 No.20[Odpowiedź]

Elo /fa/pedały, pierwszy raz w życiu na tej desce here, może przydacie się do czegoś

Gdzie kupić skarpety seryjnie, najlepiej tak od 7 (na każdy dzień tygodnia) wzwyż ale w tym samym rozmiarze i wyglądzie? Leniwy ciul here i mam dosyć parowania skarpet więc wpadłem na pomysł by wszystkie co mam wypierdolić i kupić w opór tych samych. Pytanie tylko gdzie, na targach czy szmatekszach wszędzie są ale każda inaczej wygląda, jak into

 No.21

A próbował anon w internetach?
Bo są takie sklepy i serwisy, proszę anona, że sprzedają takie rzeczy.

 No.22

>>20
przeciesz byle market czy butosklep sprzedaje wielopaki
>>21
op ma pewnie problem z jakoscia i pewnymi detalami skarpetek ktore moga byc istotne (np mocnosc gumy) a zakup w miejscu stacjonarmym umozliwia sprawdzenie tego (dokonanie pomacania) bo jak przyjda skarpetki panem kurierem niedokonca dobre to potem jest np uczucie "no niby troche hujowe ale mi sie niechce jebac we odsylanie" az do "chujowe ale nie chce mi sie jebac we odsylanie"

 No.23

>>20
pojawi ci sie opieuszniku po pewnym czasie problem zroznicowanego zuzycia poszczegolnych skarpet

 No.24

https://stackoverflow.com/questions/14415881/how-can-i-pair-socks-from-a-pile-efficiently

ten fred mi zainspirował i uznałem to za pomysł wspaniały

>>22
>przeciesz byle market czy butosklep sprzedaje wielopaki

Ta sprzedają, co najwyżej grube froty widziałem a po co mi one jak nie dość że lato to jeszcze globalne ocieplenie.

Właśnie kupiłem 8 czarnych skarpet i nie było możliwości kupić w paczce więc wybuliłem prawie 80 zł. Ale spoko, myślę jeszcze nad kupieniem białych - więcej kolorów i tak mi nie będzie potrzebne (a będę mógł wrzucić do prania z białymi)
>>22
> a zakup w miejscu stacjonarmym umozliwia sprawdzenie tego (dokonanie pomacania)
Potwierdzam, robię zakupy internetowe tylko gdy nie ma innego wyjścia. Nie tylko z powodów które wymienił anon ale i oszustw.

>>23
To prawda, ale jeśli będę miał dobre źródło to mi absolutnie to nie przeszkadza.

 No.25

nie opencjusz hier, ale kontynuujac skarpetkowy
Znacie anony jakies sklepy gdzie byly by skarpetki o duzych rozmiarach - takie >=46° (tylko nie 43-46 bo takie zakresowe to tak naprawde sa na noge 43)? Chodzi mi o sklepy normalne takie do ktorych mozna isc jak bedzie mozna isc.File: 605c7eedd1538.vichan.jpg (39,08 KB, 736x718, smrud.jpg) ImgOps Exif Google

 No.8[Odpowiedź]

>biała koszulka i szara bluza i dżinsy
postujcie najsmrodliwsze kurvva
2 posty pominięte. Kliknij Odpowiedź aby zobaczyć.

 No.11

Przykrótkie spodnie rurki i mokasyny bez skarpetek. Zwykle do kompletu z jakąś męską torebką przewieszoną przez ramię i e-fajką.

>>10
W sumie to też. Jak mnie wkurwia to beztalencie.

 No.12

>>11
Ja bardzo lubie jej przebój bad boy
Natomiastbstylówki nie szanuję

 No.13

Skórzane, białe buty ferrari takie małe bardzo, do tego za długie, szerokie dżinsy obdarte od zachaczania o ziemię. No żigam za każdym razem jak takiego patryka widzę

 No.16

>>9
monki

 No.18

>>16
O właśnie

Wiosna za pasem to dodam jeszcze
>kŕotkie spodenki w krate
Znacie ten model xD
>chodzenie po mieście bez koszulki
Domena patusówUsuń post [ ]
Wstecz [1] [2]
| Catalog
[ * ] [ 3 / b / cp / r+oc / waifu / wiz ] [ btc / c / c++ / fso / h / kib / ku / lsd / psl / sci / trv / vg ] [ a / ac / fr / hk / lit / mu / tv / x ] [ med / pr / pro / psy / sex / soc / sr / fa ] [ chan / meta / rcp ] [ szukaj ] [ Chan Wiki ]
vi ♥ LGBT+