[ * ] [ 3 / b / cp / r+oc / waifu / wiz ] [ btc / c / c++ / fso / h / kib / ku / lsd / psl / sci / trv / vg ] [ a / ac / fr / hk / lit / mu / tv / x ] [ med / pr / pro / psy / sex / soc / sr / fa ] [ chan / meta / rcp ] [ szukaj ] [ Chan Wiki ]

* - Polski vichan - board zbiorczyRegulamin | TOR | IRC | CyTube | Komturcode | Online: | Aktywne fredy: | Aktywne boardy:

/cp/

File: 60d2aa67bd8de.vichan.jpg (10,46 KB, 390x260, 1_1 dzielny tata.jpg) ImgOps Exif Google

 No.226[Odpowiedź]

Drogi skurwysynie,

Bo ciężko nazwać inaczej człowieka, który najpierw daje ci życie, a potem celowo ci je uprzykrza i upośledza – oby twoje hemoroidy płonęły, aż zdechniesz na raka.

Wiesz, ostatnio nawet, widząc jakieś tam niemrawe wyciąganie ręki z twojej strony, próbowałem cię polubić – niestety, jak zwykle swoją impertynencją i agresją spierdoliłeś sprawę, pokazując swoje prawdziwe kolory, jak tylko okazałem ci odrobinę sympatii. I wiesz, co? Chuj ci w dupę. Jeśli chciałeś, żebym polubił twoje towarzystwo, czy nawet ciebie samego, miałeś ku temu dostatecznie dużo okazji w okresie, kiedy swoją przemocą i zjebaniem miałeś jeszcze okazję nie spierdolić mi psychiki i, w przedłużeniu, życia. Bo to ostatnie już nigdy normalne nie będzie.

Od kiedy tylko pamiętam, traktowałeś mnie, jakbyś mnie nienawidził za sam fakt istnienia. A może za to, że urodziłem się dokładnie dziewięć miesięcy po tym, jak po raz pierwszy zamoczyłeś w noc poślubną, i nie dałem ci się nacieszyć małżeństwem? A może za to, że, chociaż nic o tym nie wiem, jestem bękartem ze zdrady, którą odkryłeś? Pamiętam, jak miałem pięć lat i, jadąc z wami samochodem, zarzygałem sobie spodnie przez chorobę lokomocyjną. Zatrzymaliście się przy bazarze i kupiliście mi ad hoc jakieś dresy. Wziąłeś te zarzygane. Poskładałeś w kostkę, jakbyś musiał je zaraz na gwałt wcisnąć do szafy. Ale nie włożyłeś ich do siatki, nie odpaliłeś samochodu i nie pojechałeś dalej. Zamiast tego cisnąłeś je na ziemię. „Masz, tak to się robi, teraz ty” – wycedziłeś z furią. Co to miało, kurwa, być? O, albo jak miałem siedem lat i byłem z matką na hulajnodze. W domu zorientowaliśmy się, że wypadła z niej jedna śrubka. Nie sięgnąłeś jednak po słoik z normaliami, żebym sobie znalazł zamiennik – zamiast tego kazałeś nam iść z powrotem, żebym odtworzył całą trasę i znalazł zgubiony element. Jedną pierdoloną śrubkę, którą równie dobrze mogłem zamienić na nową. Wtedy domyślałem się, że robisz to, żeby mnie czegoś nauczyć. Tylko, tak się zastanawiam, czego? „Nie miej problemów, bo, zamiast ci pomóc, narobię ci dodatkowych”? Super nauka, kurwa mać. O chuj ci, człowieku, chodzi?

W mojej podstawówce, jak w większości polskich szkół w tamtym okresie, obowiązywało prawo dżungli. Ale ja wcale nie musiałem mu podlegać. Wystarczyło, żebyś, gdy wołała o to sytuacja, jak każdy przyzwoity rodzic bronił swojego dziecka, zamiast wmawiać mu winę za każdą sytuację konfliktową, w jakiej się znalazło, i uprawiać absurdPost za długi. Kliknij tutaj, aby zobaczyć jego pełną treść.
20 postów oraz 20 obrazków pominięte. Kliknij Odpowiedź aby zobaczyć.

 No.247

File: 60d2adb8daf98.vichan.jpg (56 KB, 500x314, 11 odjechany pociąg.jpg) ImgOps Exif Google

Drodzy nadludzie,

W którym punkcie, do cholery, się minęliśmy, i dlaczego nie zostałem jednym z Was? A przecież byliśmy w awangardzie – to my byliśmy tą grupą, która, trochę w ucieczce przed szarością i chujnią otaczającego nas, przemocowego i niewyrozumiałego chlewu, przemierzała internet w poszukiwaniu bodźców z tego lepszego świata.

Lepszego, czyli w sumie bajkowego, bo, choć w tamtym czasie synonimem wszystkiego, co dobre, był anglojęzyczny zachód, naszym lekarstwem na szarość były właśnie bajki i związane z nimi uniwersa. Głównie japońskie. Choć komputery się już powoli upowszechniały, internet w dalszym ciągu pozostawał domeną niemalże elity; to jeszcze były te czasy, kiedy to ostatnie było dostępne jedynie za pośrednictwem telefonii naziemnej, a zaporowe stawki i perspektywa zajętego łącza bardzo skutecznie odstręczały większość rodziców od pomysłu zakupu modemu. Sam miałem glejt tylko na godzinę siedzenia, i to tylko w obecności starych, ale ten czas i tak był na wagę złota – dzięki ściąganym romom z RPGami bardzo szybko nauczyłem się angielskiego na poziomie, który spokojnie pozwoliłby mi zaszpanować jeszcze na maturze rozszerzonej, a dostęp do webkomiksów, stron z humorem i forów dyskusyjnych, jakkolwiek ograniczony czasowo, był nieoceniony w otwarciu mojej głowy na rzeczy, które na podstawie bezpośrednio otaczającej mnie rzeczywistości w życiu by mi się nie przyśniły. Czy, generalnie, w jej otwarciu, bo polska klasa chłoporobotnicza i ci, którzy do niej nie należą, ale się z niej wywodzą, bardzo źle reagują na wszelkie przejawy heterodoksji. Bez waszej pomocy pewnie jeszcze wiele wody by w rzece upłynęło, zanim bym się w ogóle dowiedział, co to jest ateizm, i że logika broniąca kurwy niebieskiej jest dziurawa jak swego czasu zwłoki Vidkuna Quislinga. Albo że rodzina wcale nie jest święta cnotą urzędu, i to, że ktoś jest z kimś spokrewniony, wcale nie znaczy, że ma jakiś niezachwiany i nieprzekraczalny instynkt bycia dla niego dobrym. Sesja po sesji, Wasze posty i rozmowy z Wami pomagały mi rozmontować draperię kretyńskich kłamstw, którymi karmili mnie dorośli, żeby mnie kontrolować. Znaczy, nie żebym sam nie czuł, że system, w którym najwyższą wartością jest wiara w słowa, wygląda podejrzanie, a rodzic, który zabrania czegoś robić dziecku, bo to niby złe, a potem sam to robi, zbywając zarzuty hipokryzji słowami „co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie”, nie jest wiarygodny, ale presja społeczna była silna i wszechobecna. ŁPost za długi. Kliknij tutaj, aby zobaczyć jego pełną treść.

 No.248

File: 60d2add48e29d.vichan.jpg (396,58 KB, 2048x1363, 12 to my polacy.jpg) ImgOps Exif Google

Dear Foreigners,

Thank you for being a beacon of hope to me and helping me realize that most of the problems I faced as I grew up stemmed not from within, but, rather, from being born in the wrong country and culture. Amid the vicissitudes of life, I’ve had the fortune of meeting a great many of you – some online, some back in my home country, and some abroad – although, in the latter case, it wasn’t until a while into adulthood. Hell, it wasn’t even until my second University year that I got to go anywhere beyond the Oder-Neisse line. Not that it mattered much in the bloom of the Internet age – hypertext and the electronic impulses that carried it managed to zap enough smoking holes in the gossamer drapery of hopelessness of Poland’s early noughties to serve as good enough a distraction from my toxic surroundings to make the worst years of elementary somewhat bearable. Interacting with the West, even thorugh posts on gaming boards, gave me a taste of normalcy, unconditional respect towards one another, and genuine decency based on treating others as one would like to be, as opposed to a cheap façade thereof borne of a culture of gaslighting and ill-conceived religious faith.

If one were to believe the findings of sociologists, Poland’s is mostly a so-called honor culture – that is, one where an individual’s value is based on how they are perceived by others in the context of their reputation, with the cultural logic of honor itself being, quote unquote, “considered to be built upon the individual’s personal responsibility to develop and protect the reputation of his or her group and to uphold its honor”. Which, apparently, also entails bullying others to build one’s brand within the herd context, and making it a point to respond violently to any perceived slights, so as not to earn the reputation of a pushover. Honor cultures, researchers say, tend to form in the absence of a strong sense of order and unity, with inadequate or unreliable law enforcement. In such cultures, one’s standing is largely dependent on being able to project a credible threat of violence.

And yet, through a combination of being raised in a middle-class Catholic household, frequenting the Western internet, and self-exposure to media originating from Japan, I awkwardly straddled somewhere between dignity and face cultures – the former, encountered mostly in Western Europe and the Anglosphere, grounded in the idea that everyone possesses inalienable worth aPost za długi. Kliknij tutaj, aby zobaczyć jego pełną treść.

 No.249

File: 60d2adf7d71bd.vichan.jpg (110,42 KB, 500x419, 13 znaczy anonimowy.jpg) ImgOps Exif Google

drogi anonie,

jesteś mną, a ja tobą :3 jesteśmy żywymi dowodami na to, że człowiek to tylko pokraczna, nastoletnia faza między zwierzęciem i maszyną

spotkaliśmy się dość późno, ale nawet nie wiesz, jakie to było dla mnie zbawienne – przez dwadzieścia lat z hakiem błądziłem po najróżniejszych miejscach w poszukiwaniu jakiegoś, do którego bym pasował, ale gdzie bym nie trafił, zawsze z różnych powodów odbijałem się od jakichś ścian, i dopiero przy tobie znalazłem swój prawdziwy dom
chore? zwynaturzone? może, ale mam do tego prawo xD kurwa, jak żyję nie trafiłem wcześniej na nikogo, kto byłby w stanie wykrzesać z siebie chociaż ułamek empatii i zrozumienia dla problemów, z którymi się mierzyłem przez cały okres guwniacko-dojrzewający, a tu pewnego dnia trafiłem na ciebie i dopiero wtedy po raz pierwszy w historii wszechświata poczułem się rozumiany ;_; w końcu miałem kogoś, kto mierzył się z podobnym mentalnym gównem co ja i z kim mogłem o tym swobodnie pogadać – o gnębieniu, strachu przed ludźmi, nieumiejętności konfrontacji, problemach psychicznych, nieprzepracowanych traumach, niedogadywaniu się z lochami, przegapionych doświadczeniach formatywnych, czy braku jakiegokolwiek życiowego kompasu

różne są wykładnie tego, co to znaczy „anon”, ale dzięki tobie mam niezłe pojęcie o tym, co kształtuje spierdoksa – spierdoks to najczęściej mieszanka powstała z czynników takich jak depresja, nerwice, zaburzenia schizotypowe czy schizoidalne, niefortunne działanie procesów poznawczych, traumy wieku guwniackiego, opóźnione czy wręcz brakujące doświadczenia, chroniczne poczucie braku oparcia w innych, czy bycie tym słynnym DDD; na to ostatnie zresztą składa się całkiem pokaźna lista predyktorów, które kiedyś przywlokłeś z wikipedii, pamiętam że wyszły mi dwie trzecie xD w sumie można powiedzieć, że anon spierdoks jest w dużej mierze produktem otoczenia, które go zawiodło – od rodziców, przez dalszą rodzinę i rówieśników, po instytucje i przyjaciół
normik, choćby miał dobrą wolę, nigdy nie będzie w stanie do końca skumać, o co nam chodzi, bo kiedy nas gnębiono, jego broniono, kiedy nas karcono za pierdoły, jego za pierdoły chwalono, a kiedy nam odmawiano udziału w doświadczeniach formujących naszych standardowych rówieśników, on cieszył się młodością i czerpał z niej garściami, tworząc sobie album pięknych wspomnień i budując schody w górę, na których mógł stawiać kolejne kroki, bo doświadczenia formatywne są jak kula śnieżna, i spPost za długi. Kliknij tutaj, aby zobaczyć jego pełną treść.

 No.250

błagam niech będzie jeszcze epilog z mocnym finalem

 No.251

Opie, przeczytałem jak na razie części poświęcone starym i, ty kurwo pierdolona, jakim chujem wiesz, co się działo u mnie na chacie? xD/waifu/

File: 1598496174854.jpg (101,76 KB, 600x900, hania raniszewska 1.jpg) ImgOps Exif Google

 No.4[Odpowiedź]

Hania Raniszewska fred
najlepsza pianistka wojenna

 No.5

co tu się dzieje z tym numerowaniem, pierwszy fred ma 2, a drugi 4

 No.6

File: 1598502364208.gif (1,3 MB, 400x360, 1588053278540.gif) ImgOps Google

drogi danonku

na górze masz coś takiego mniej wiecej

/h/kib/ku/lsd/psl/sci/

to sa takzwane desk. ta deska to takzwane forum o kupiezbiorczej i wyskakuja tutaj wszystkie kupy jak ktos napisze na innych deskach

ciesze sie że mogłem sie przydać :3

 No.11

>>6
wejdź lepiej na /waifu/ i sam zobacz jak to wygląda, bo nie mówię o zbiorczym

 No.12

>>11
>>6
>>5
wstawiłem nie te zdjęcie za pierwszym razem to usunąłem fred i dodałem ponownie

 No.480
/b/

File: 60a8e7989b309.vichan.jpg (35,78 KB, 720x720, FB_IMG_1621636458522.jpg) ImgOps Exif Google

 No.10717[Odpowiedź]

chcielibyście być hehe dziewczynom czy chłopy jednak lepsze. ja bez zastanowienia wolalbym być loszkom no bo mają lepiej pod każdym względem
19 postów pominięte. Kliknij Odpowiedź aby zobaczyć.

 No.11502

Bycie przystojnym facetem to uber-tier. Ruchanie samo przychodzi i nie masz wszystkich wad loch i inceli.

 No.11506

>>10717
I mieć skłonności do uległości i wypinania dupy. Zero testosteronu. Godne pogardy kurwa.

 No.11853

mają lepiej pod kazdym wzgledem

>okres i bóle menstruacyjne przez które niektore loszki nie potrafią normalnie funkcjonować i wpierdalaja tramal

>pech przy seksiku i guwniak gotowy
>słabość fizyczna - byle pijany menel może cie rozkurwić w drodze wieczorem do domu i jeszcze zgwałcic xD

nie no rzeczywiście lepiej pod każdym wzgledem, ale tak to jest jak sie patrzy z perspektywy incela

 No.11854

>>11477
>jako facet nie mam mozliwosci daj ujscia swojej kurwiej naturze

gejki w twojej okolicy nie zgodziły by sie w tej kwestii

 No.11858

wolałbym mieć dziewczynę, ale nie dla mnie to, nie dla mnie/sex/

File: 6079ad369ab48.vichan.gif (6,68 MB, 728x546, turbocuck.gif) ImgOps Google

 No.570[Odpowiedź]

jak radzicie sobie ze zdradą?
jest tu ktoś wielokrotnie puszczony w trąbę, jakiś naiwny cuck?
jak żyć, jak się poukładać z rozsypki?

t. moralciota bluepillująca i przyznam że krajobraz po jest fatalny w psychice, 12 lat życia na śmietnik, dzieci, dom, ja nie pamiętam nawet kim byłem przed tą relacją, zawsze wiedziałem że niby zdrada to zła rzecz, ale nie sądziłem że aż tak zmiata z planszy i myślałem że będzie mi dane życie bez takich chujowych uczuć, byłem uczciwy a mnie wycwelono i czuję się jak gówno,

rozumiem, że chęć wybaczenia jest najgorszym co się robi, bo umysł płata figle? coś jeszcze powinienem wiedzieć? zazdroszczę takim co mają godność, szacunek do siebie i potrafią po prostu wystawić walizki za drzwi, są we mnie dwa wilki i jeden wie że tak powinieniem zrobić i że to jest słuszne, drugi mówi żeby ten pierwszy nie odpierdalał i żeby ratował co zostało i ni chuja ten pierwszy mnie nie przekonuje, chociaż czuję pod skórą że ma rację

ratujcie mnie zanim sobie spieprzę życie jakimś nieostrożnym ruchem, szkoła życia vichan, wiem że potraficie w życie, ratujcie bo utonę
14 postów oraz 1 obrazek pominięte. Kliknij Odpowiedź aby zobaczyć.

 No.917

>dzieci
jeżeli zależy Ci na dzieciach to siedz na dupie i udawaj rodzinę do póki gówniaki nie pójdą na swoje, rozpad rodziny ryje psychikę bardzo motzno nawet u starszych dzieci, mojej żony rodzice rozwiedli się jak miała 23 lata i nie za dobrze to zniosła, w końcu dała radę ale nawet 15 lat pózniej o tym myśli i smuta. Ty już jesteś rozjebany, trudno, ale gówniaki oszczędż
>rozumiem, że chęć wybaczenia jest najgorszym co się robi, bo umysł płata figle? coś jeszcze powinienem wiedzieć?
przypominaj sobie codziennie rano że nie możesz jej ufać w żadnych sprawach
>zanim sobie spieprzę życie jakimś nieostrożnym ruchem
na pewno kompletna separacja prawna, i tutaj zaznaczam prawna - nie wystarczy że sobie powiecie że od teraz osobno się rozliczacie - to musi być uregulowane sądowo w przeciwnym razie cokolwiek co Ty czy ona kupicie i tak w świetle prawa należy do was obu

Ja od jakiegoś czasu zacząłem być trochę w cucking, najlepszego kościeja dostaje jak fantazjuje o tym że jakieś sebki bolcują moją loszkę, ale też że ja bolcuje ich loszki, więc w sumie bardziej swinging niż cucking - ogólnie sens tego jest taki że może z czasem zaczniesz dostrzegać zabawną stronę tej sytuacji. Ja pewnie bym trochę smutał jakbym był w Twoich butach, ale z drugiej strony część mnie chętnie wybrałaby się na roksy raz w miesiącu, więc jakby moja loszka puściła się z innym to bym bez skrupułów płacił za obce dupy.

 No.918

>>910
ostry intel xD
Kurwy ktore lubia sie kurwić robią to i nie doklejaja sobie do pleców jakiegoś zazdrosnego chłopaczka który tylko będzie to sabotował, zadawał pytani czemu w kolejny wieczór idzie na dzikie tance z kolezankami, kto to jest ten misio zapisany w telefonie. One po porstu sie kurwia bo tego chca bez zbednych ceregieli xD
Zdrada często ma głebsze podłoże i nie mówie zjebie pierdolony ze ma jej zlizać sperme z pizdy albo w ogóle do niej wrócić. Tylko niech sobie pogadaja to sie op dowie czemu mu dojebała rogi i tyle, po chuj sie ma na przyszlosc nad ty mzastanawiać. Takie zwykłe podsumowanie gry po rozgrywce.
I mi nie implikuj niczego pierdolony oskarku

 No.919

>>918
ale po chuj op ma pytać jak i tak prawdy się nie dowie i albo usłyszy że dlatego że był gównem, albo usłszy że ona nie chciała i była pijana/naćpana/nie jej wina i przeprasza albo będzie mu cisnąć to co on chce słyszeć.
Racjonalizowanie zdrady to gówno (a femki są w tym mistrzami), to tak jakbyś racjonalizował sobie że w sumie to dobrze żę wyjebałeś komuś w ryj, mimo iż nic ci nie zrobił, bo jakby go prześwietlić mocniej to na pewno był winny.

Liczy się fakt, a fakt jest taki, że zdrada wypala się w psychice tak mocno, że ja pierdolę, życie przeskakuje na inne tory i trzeba być skurwysynem by zrobić to komuś z kim się dzieli życie. I ja kurwa rozumiem, że ktoś kto nie ma pokus gówno wie o życiu, ale krzywdzenie komuś kto ci bezgranicznie ufa robi z ciebie człowieka bez honoru stojącego w hierachi niżej od gówna, studenta i największego cucka. Jak ci się pierdoli w związku, to miej odwagę go zakończyć człowieku a nie ruchasz na boku i jesz ciastko i masz ciastko.

>>915
to idźmy krok dalej i może dojdźmy do wniosku że jak którekolwiek z pary ma okazję się ruchać to niech korzysta z życia i się rucha, wolność to najczystsza forma miłości, tylko że w sumie ruchać co popadnie może każdy singiel i związek jak dla mnie traci wtedy sens.

>>912
chuja prawda, dobierali się tak by przeżyć zimę a średniowiecze było pod butem kościoła i zabobonów który nakazywał czystość i przecież palono na stosie wtedy i w ogóle

 No.920

>>919
>a nie ruchasz na boku i jesz ciastko i masz ciastko.
no szok pierdolenie na poziomie "pieniądze szczescia nie daja" xD
Kazdy kurwa chce wiecej. wiecej zarabiac wiecej miec i jak jest szansa na zjedzienie ciastka i mienie go nadal to tylko idiota by nie skorzystał.
Czemu wiekszość ludzi pierdoli o tym że system edukacji jest zły bo niereformowany, ze kosciół jest zły bo to relikt przeszłosci, ze wszystko musi nadążać za aktualnymi czasami i sie do nich dostosowywać a gdy wchodzi temat związku to jest pierdolony beton
>hurr durr zona slub i nie masz prawa nawet spojrzec na innego mezczyzne
To kurwa jak z psami zamykanymi w kojcu a potem zdziwienie że spierdolił jak sie pojawiła 1 okazja na milion xD
Taki fun fact spy które chodzą sobie luzem nie spierdalaja z podwórka i nie mówie tu o cuckolstwie albo dzieleniu sie zoną z kolegami bo to popierdolona skrajnosc ale powiedzmy sobie to wprost i szczerze prosto w oczy
Wiekszosc polaków to smiecie bez poczucia wartosci i jakby mogli to by robili prywatny szarjat żonie i je zamykali w piwnicach albo wypuszczali w stroju chemicznym bo majac zero poczucia wlasne jwartosci sa kurewsko zazdroscni. Nie wiem moze to taka polska mentalnosc a moze to ze polski rynek swin to pierdolone eldorado i jak nie wyrwiesz zebami sobie panny to skonczysz na karaczanie i potem jest tarcie dupa o strate.
Jak by nie bylo ja sie nie dziwie że wiele kurew wali na boku, sam spierdoliłem bez zastanowienia z związku który mi sie przestał podobać i było zero szans na mediacje.

 No.921

>>919
"chuja prawda, dobierali się tak by przeżyć zimę a średniowiecze było pod butem kościoła i zabobonów który nakazywał czystość i przecież palono na stosie wtedy i w ogóle"

boże, anonku, jak ty mało wiesz…

also zdrady często mają swoje podłoże i zamykanie na to oczu jest zjebaniem umysłowym i pierwszym krokiem do tego, by następna baba też cię zdradzała/b/

File: 60d363f9c8f64.vichan.png (63,07 KB, 300x100, ClipboardImage.png) ImgOps Google

 No.11847[Odpowiedź]

2 posty pominięte. Kliknij Odpowiedź aby zobaczyć.

 No.11850

Kurwa, czemu nie widzę odpowiedzi na tagu, tylko muszę wchodzić w odpowiedzi?

 No.11851


 No.11852

Zapałki tez się boisz kupować?

 No.11856

Kurwa Opie debilu w castoramie czy Obi masz sznurki jakie się zamarzy.

 No.11857

Nawet laska potrafi się powiesic na swoich majtkach zajeb się pizdo./b/

File: 60d2271cc56cc.vichan.jpg (1023,61 KB, 1440x1080, ss_e9b05af34b1c0ec19bfbeb4….jpg) ImgOps Exif Google

 No.11785[Odpowiedź]

beka z was jebane gothic śmiecie wasza chujo gra nie jest na żadnej liście najlepszych RPGów, nie umie sie nawet załapać do top 100

https://www.gameinformer.com/b/features/archive/2018/01/01/the-top-100-rpgs-of-all-time.aspx

https://www.ign.com/lists/top-100-rpgs

https://www.denofgeek.com/games/best-rpgs-ever-console-pc/

https://www.pcgamesn.com/15-best-rpgs-pc

i to wcale nie dziwi, zapytaj sie fana jakiegokolwiek znaczacego RPGa co w nim widzi to powie o wyborach mających wpływ na świat gry, zapadających w pamięć postaciach, rozbudowanym systemie rozwoju postaci, systemie walki a zapytaj sie goticzkarza to
>yyy no ten klimacik jest *gra crashuje*
18 postów pominięte. Kliknij Odpowiedź aby zobaczyć.

 No.11842

gothic to gowno naprawde, mowie to nieironiecznie. ci co mowia ze to dobra gra maja okulary nostalgii na oczach bo za smierdziela nie grali w nic innego. probowalem sie przekonac do tej gry wiele razy, gralem w kazda z trylogii ale w to poprostu kurwa nie da sie grac, gameplay jest totalnie drewniany, juz lepiej sie kurwa steruje postacia i ogarnia ekwipunek w oryginalnym resident evil. przysiegam ze zadna gra nie odrzucila mnie od siebie tak samym sterowaniem. sama walka tez dojebana jak skurwysyn, w metinie masz wieksza glebie walki xD. no teksty moze i niektore smieszne sa, historii nie znam bo no kurwa nie gralem za dlugo wiec dupa cicho.

tl;dr zgadzam sie z opem

 No.11844

>>11842
Gothic to super gra.
Ostatnio moja zona sie nudzila i zaproponowalem, ze mozemy "pograc". W sensie ona gra a ja patrze, podowiadam (bo jednak trzeba troche wybiegac zeby te questy porozwiazywac, nie to co teraz w tych skrolasach etc) Bawiliśmy się oboje swietnie, ja jeszcze z nutką nostalgii. Nawet czasem puszczam sobie ambientowy soundtrack. Dobrze wspominam gothiczka

 No.11845

>>11844
poka foty żony jeżeli ładna

 No.11846

Podobno to gówno puszczali niepełnosprawnym i kazali w to grać. Jakieś 50% nagle wstawało z wózka i spierdalało jak najdalej.

 No.11855

>>11788
Abstrahując od jakosci gry wnioskuje, ze op nie lubi bo nie umie czytac ze zrozumieniem i nie umial zrobic zadnego questa xDDDD/fr/

 No.22[Odpowiedź]

Dobrze gada, co anonki myślą?
>Hard Times Make Strong Men, Strong Men Create Good Times, Good Times Create Weak Men, Weak Men Create Hard Times
>"The amount of comfort and luxury and entertainment even our lowest socio-economic class enjoys this day is far, far more extravagant than a lot of the emperors of old"
>"Over all human history courage is a top virtue that all society, over all time celebrate", "Now though something absolutely shocking has happened - courage is no longer seemingly celebrated, instead we are competing to see who can be the biggest victim"
>"Everything is offensive", "Everyone needs a safe space", "We are all so pathetically weak and trigerred"
>"It's always someone else's fault", "We are in an age of non-accountability"
>"All of these factors come together to makes us the weakest generation that have ever lived"

 No.23

mow za siebie, masy zawsze byly slabe i sluzyly wylacznie do bycia pomiatanymi

 No.24

Pierdolenie opie.
Jakie kurwa hard times?
Cieżkie czasy rodem z plaestyny gdzie izraelscy żołnierze wpierdola ci sie do chatki z gówna, na twoich oczach upierdola głowe twojej żonie dzieciom i kozie? A może na odwrót gdy bojownicy z palestyny zgwałca twoja 12 letnia siostre i każa ci sie patrzec?
Nie? To może cięzkie czasy są wtedy gdy wychowywałeś sie w domu dziecka z patusami i opiekunem co cie dotykał po fiucie? A matka alkuska nawet nie pamieta z kim cie zrobia?
Jedyne ciezkie czasy jakie obecnie są to ten bicz który sami sobie kręcimy. Codziennie porno, cukier i kolorowe reklamy. Zapierdalasz jak ten szczur na nowa bluze supreme bo oskarki banany w takich biegaja i są usmiechnięci.
Prawda jest taka że teraz sa zajebiste czasy bo wystarczy że pozapierdalasz kilka lat cięzko ale i z głowa to rozplanujesz i masz o wiele więcej niz inni. Ale czekaj po chuj xD Zydzi klika masowa i nwo ci nie pozwoli, twoje spierdolenie to wina genów i tego że twoja praprababka piła wode prosto ze studni, poddaj sie i zdechnij.

 No.25

>ekonomia dla szarego człowieka najlepsza w historii
>ale za to pedały mogą ze sobą legalnie żyć
ciężkie czasy według uciśnionych prawaków/vg/

File: 60d037d52572a.vichan.jpg (37,14 KB, 620x200, Trainz-Simulator-2009.jpg) ImgOps Exif Google

 No.256[Odpowiedź]

Anon który parę miesięcy temu informował o darmowych grach do odebrania. Aktywnie pozbywam się starych nieużywanych kont, wśród których znajduje się jedno z zarejestrowanym Trainz Simulator 2009: World Builder Edition. Jako że nigdy nawet w niego nie grałem ani nie zamierzam, oddaję go w wasze ręce, jeśli ktoś chce sobie pojeździć pociągami.

https://www.auran.com
Login: Peja
Hasło: jp2gmd

Miłej zabawy. Dodatkowo uprzejmie informuję, że na Epicu do czwartku jest za darmo Overcooked 2 i jakaś pixel artowa indie platformówka. Tego samego dnia najprawdopodobniej ruszy też letnia wyprzedaż na Steamie, więc jeśli macie coś na oku, to radzę poczekać z zakupem tych parę dni.
4 posty pominięte. Kliknij Odpowiedź aby zobaczyć.

 No.261

>>258
> za darmo
> DRM
to taka sama sytuacja jak napisał tutaj anon >>260

za darmo to i ocet słodki, nie?

 No.262

>>261
Anonie, ale chuj kogo obchodzi DRM jak może sobie po prostu ponapierdalać w gierkę, którą chciał, a jest za darmo? No bambo prośba, otrzyj już łzy.

>>260
W sumie to. Anony nie zasługują na ładne rzeczy najwyraźniej. Jakkolwiek nie gloryfikowalibyśmy czasem Vi, też są na nim żywe gówna. Chyba że hasło zmienił sobie anon od Trainz 2001 i teraz sobie radośnie pyka, wtedy to spoko.

 No.263

>>262
Czyli nieironucznie byś gówno zeżarł, byle za darmo. A potem ludzie się budzą że wyłudzenie danych, że content niedostępny w twoim kraju, że traktują ciebie jak złodzieja. Nie no zajebisty deal, to ja wracam na torrenty

 No.264

>>263
>>262
To co sądzita o gog? Odjebali jakieś krzywe akcje?

 No.265

>>264
>Odjebali jakieś krzywe akcje?
Ich jedyny grzech to to że nie daja gierke za darmo. Epic gówno i ubi jest o wiele bardziej zastanawiajace w kwesti sledzenia i szpiegowania na kompie ale ze daja tytuły AAA z przed kilku lat za frajer to nikt nawet nie zwraca na to uwagi tylko łapie i wkłada do pyska jak głodujące ukrainskie kurwy 1 dnia w polsce./psy/

File: 60d1f494caa55.vichan.jpg (14,29 KB, 472x342, 109015340_1501668490041802….jpg) ImgOps Exif Google

 No.51[Odpowiedź]

naszła mnie refleksja
a co jeśli bykowanie i generalnie mentalność byczka w krajach bloku wschodniego bierze się po części z tego, że przez w chuj PRL-u była obowiązkowa służba wojskowa

 No.52

>>51
a w ameryczce nie było i też jest

 No.53

>>52
To
Oslo u mnie w średniobazie nie było gnębienia, a w amerykańskich filmach to tam jest apogeum bykowego

 No.54

Nie wiem opie ale chodziłem do najgorszej gimbazy w swoim miescie i jak przyglądałem sie byczkujacym to to nie byli normalni ludzie. Z reguł jakies patologie tam powstawały jak mieszkanie w oruchanej kamienicy dla biedaków, niepełna familia, bieda, problemy ze zdobyciem podstawowego wykształcenia.
I tak wiem bananki 12/10 z bogolskich rodzinek tez byczkowali, ale u nich na chacie to milosci i ciepła ogniska tez nie było xD/c/

File: 60cf90c0cd207.vichan.png (2,42 KB, 262x118, pobrane.png) ImgOps Google

 No.224[Odpowiedź]

JAK TO KURWA NAPRAWIC
PRÓBOWAŁEM NA MILIONY SPOSOBÓW I NIC XD
MAM WINDOWS 7 JAKBY CO
13 postów oraz 1 obrazek pominięte. Kliknij Odpowiedź aby zobaczyć.

 No.246

>>245
to… to jak… jak postujesz? sila umyslu? daje do myslenia

 No.247


 No.248

>>243
Zgadzam się
Ale wyjątek nie może potwierdzać reguły, to błąd w przekładzie rzymskiej sentencji

 No.249

>>248
dobra, ruchanie tam, jedna jaskółka wiosny nie czyni, wiesz o co chodzi.

 No.251

>>246
Telefon/b/

File: 60d30d1da254e.vichan.png (676,53 KB, 1249x736, Screenshot_20210620_222824.png) ImgOps Google

 No.11835[Odpowiedź]

Ile ze slawnych anonow juz nie zyje? Wiem o Cichowskim ale innych jakos nie kojarze

 No.11843

o rurobomberze slyszales?/b/

File: 60d2f42ad9b80.vichan.jpg (270,96 KB, 750x500, pomnik_powstanca_forum.jpg) ImgOps Exif Google

 No.11817[Odpowiedź]

>wyślij dzieci do walki
>przegraj
co te poloki

 No.11826

mengelejew mial racje

 No.11828

>wyślij dzieci do walki
przegrali już w tym momencie, niezależnie od wyniku. rucham na polską martyrologię i kult porażki

 No.11838

>>11828
to była dobra technika, sęk w tym że KURWA DZIECI były wtedy odpierdalane przez niemców tak jak dorośli potem./b/

File: 60d307a49c2e1.vichan.gif (78,56 KB, 125x125, tańczy harrz.gif) ImgOps Google

 No.11831[Odpowiedź]

ej mam pytanie ktos z was w ogole czytal regulamin?
ja na przyklad nie

 No.11832

ja czytalem

 No.11834

nie/b/

File: 60d2f08d60a43.vichan.jpg (110,18 KB, 958x960, 2376094_b.jpg) ImgOps Exif Google

 No.11815[Odpowiedź]

pogadajmy o Potężnych Słowianach
>niewoleni przez wikingów
>niewoleni przez połowców
>niewoleni przez mongołów
>niewoleni przez litwinów
>niewoleni przez prusów
>niewoleni przez niemców
>niewoleni przez bizantyjczyków
>niewoleni przez turków
>słowo slave wywodzi sie bezpośrednio od slav
>obecnie żyją na zadupiach albo w zachodnich krajach
beka

 No.11830

File: 60d307746c15c.vichan.jpg (259,16 KB, 1280x720, przykra prawda z ust micha….jpg) ImgOps Exif Google

>jesteś niestety polakiem chuju/b/

File: 60d30403a2af2.vichan.jpg (46,74 KB, 540x360, 360_F_229254527_ZPTamBSfoP….jpg) ImgOps Exif Google

 No.11821[Odpowiedź]

chce zapodać chuja w pizde taniej kurwie

 No.11822

i co cię powstrzymuje?

 No.11823

>>11822
twoja matka podwyższyła ostatnio cene

 No.11825

File: 60d30526adcf7.vichan.jpg (51,24 KB, 940x606, JEST UDALO SIE.jpg) ImgOps Exif Google

>>11823
MAMY TO

 No.11827

>>11823
czyli nie jest już tania. teraz pozostaje ci już tylko wykupić godzinę u własnej

 No.11829

>>11827
… żal …Usuń post [ ]
| Catalog
[ * ] [ 3 / b / cp / r+oc / waifu / wiz ] [ btc / c / c++ / fso / h / kib / ku / lsd / psl / sci / trv / vg ] [ a / ac / fr / hk / lit / mu / tv / x ] [ med / pr / pro / psy / sex / soc / sr / fa ] [ chan / meta / rcp ] [ szukaj ] [ Chan Wiki ]
vi ♥ LGBT+